KURUMSAL

Öncü Hidrolik Pinomatik Metal İmalatı Ihr. San. ve Tic. (“Öncü Hidrolik”) 2013 yılında Ankara’da kurulmuştur.

Öncü Hidrolik, hidrolik motorlar, pompalar ve pistonlar, hortumlar, vanalar, adaptörler, bağlantı elemanları ve kaplinler gibi hidrolik ve pnömatik bileşenlerin üretiminde uzmanlaşmıştır. Şirketimiz, 25’ten fazla ulusal ve uluslararası markayı temsil eden bir firmadır. Şirketimizin diğer bir güçlü yanı ise farklı sektörlere ve ihtiyaca göre hızlı ve esnek Ar-Ge projeleri yapabilme kabiliyetidir.

Şirketin hizmetleri iki kategoriye ayrılmaktadır: mobil uygulamalar (örneğin ağır inşaat makineleri, tarım makineleri, yük taşıyıcı araçlar vb.) ve endüstriyel uygulamalar (örneğin sabit motor ve makineler).

Öncü Hidrolik tarafından sunulan temel hizmetler şu şekilde sınıflandırılabilir:

(i) mühendislik çözümleri / hizmetleri,
(ii) proje ve komple sistem tasarımı,
(iii) ürün satışları,
(iv) satış sonrası hizmetler ve (v) yedek parçalar.

Son ürünleri ağırlıklı olarak inşaat / mühendislik, otomotiv, tarım, ev aletleri, ormancılık ve ağaç işleme, metaller / makineler / ekipman ve cam / kauçuk / plastik endüstrilerine yöneliktir. Mevcut ürün yelpazesi çeşitli boyutlarda 5.000 adet içerir.

Daha önce, şirket İtalya, Sırbistan ve Venezuela’ya ihracat yapmıştır.

Şirketimizin yeri Ankara OSTİM Organize Sanayi Bölgesindedir. Öncü Hidrolik, tüm faaliyetlerini ISO 9001 kalite standartlarına uygun olarak gerçekleştirmekte ve gereklerini tam olarak yerine getirmektedir.

MİSYON ve VİZYON

Misyonumuz

Müşteri odaklı entegre hidrolik ve pnömatik çözümleri sağlayarak ,her zaman ve her yerde müşterilerimize hızlı ,kaliteli ekonomik hizmet sunmaktadır.

Vizyonumuz

Hidrolik ve pnömatik sektöründe küresel rekabet içinde yeralan,geliştirdiği teknoloji ve pazara sunduğu ürünler ile tüketicilerin dünya markaları ile bir arada alternatif gördüğü ve tercih ettiği bir marka ve üretici;hidrolik ve pnömatik sektöründe müşterilerini geleceğe taşıyan en doğru adres olmaktır.

TOP